Gantry 5

Про проєкт

Cпільна ініціатива Мазовецької Спеціалізованої Лікарні в Остроленці та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» для підвищення доступності медичних послуг в області сучасної хірургії

Фінансується за кошти Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020

Мазовецької спеціалізованої лікарні ім.Юзефа Псарського м.Остроленка – фінансується з бюджету Ради Мазовецького воєводства та Мазовецької спеціалізованої лікарні ім.Юзефа Псарського м.Остроленка.

Власний внесок партнера проєкту – Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ»  фінансується з бюджету Львівської обласної ради.

Проєкт реалізується у межах тематичної цілі «БЕЗПЕКА».

Загальна мета проєкту: Підвищення доступності до високоякісних медичних послуг в рамках сучасної малоінвазивної хірургії і підвищення інформованості суспільства про вплив дієти на здоров’я людини.

Основні заходи в рамках проєкту у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» - це ремонт операційної зали та закупівля обладнання для малоінвазивної хірургії: повний набір лапароскопічного обладнання, силовий інструмент для ЛОР, отохірургічний мікроскоп, дитячі цитоуретроскопи та телескопи.

В лікарні буде проведено ремонт актової зали та створено кабінет телемедицини з необхідним технічним оснащенням для проведення дистанційних консультацій пацієнтів та навчання студентів. Операції з нової операційної будуть транслюватись в актовий зал для проведення навчань студентів та вивчення складних випадків. Основна мета впровадження Телемедичного компонету проєкту – це поліпшення здоров’я населення шляхом забезпечення рівного доступу до медичних послуг належної якості. Окрім того це значно спрощує та пришвидшує комунікацію і співпрацю обох партнерів. Окрім дистанційних обмінів інформацією та знаннями передбачено спільні практичні навчання лікарів обох лікарень для того, щоб перейняти кращий досвід та впровадити нові хірургічні медичні послуги, які не були доступні для пацієнтів до цього.

Результати проєкту будуть представлені на заключній конференції в м. Львові. На конференції також буде представлено каталог кращих практик, котрий було підготовлено та видано в рамках проєкту, щоб продемонструвати та поширити результати проєкту на всій території Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Польські партнери представлять профілактичну програму для зменшення кількості випадків, що потребують оперативного втручання, розробка котрої стала можливою завдяки реалізації проєкту.

На цьому співпраця спеціалістів обох лікарень не завершиться, адже завдяки телемедичній системі котру було встановлено в Львівській лікарні в рамках проєкту, лікарі зможуть проводити спільні консультації, брати дистанційну участь в конференціях по обидві сторони кордону.  

Основна мета Програми: підтримка транскордонних процесів розвитку у прикордонних регіонах Польщі, Білорусі та України згідно з цілями Європейського інструменту сусідства, визначеними у Регламенті про ЄІС. Як і в попередні програмні періоди, Програма орієнтована на польські, українські і білоруські прикордонні регіони та неприбуткові організації, що працюють в цих регіонах.

Більше інформації про Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 можна знайти на сторінці: www.pbu2014-2020.eu